top of page

BIR UZAY MÜHENDISLIĞI FIRMASI HIKAYESI

SAHA, 2000 yılında kurulduğu günden beri toplumsal gelişmeye öncülük etmiştir. Yenilikçi fikirler, oyunun kurallarını değiştiren teknoloji ve şeffaf yönetim anlayışıyla daha etkin bir geleceğe kapı aralamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yenilikçi mühendislik çözümleri sunan çok sayıda projeye imza attık.

İletişime Geçin

TARIHÇEMIZ

E. Atak tarafından 2000 yılında kurulan SAHA, o günden beri sürekli olarak büyüdü ve büyümeye devam ediyor. Uzay Mühendisliği Firması olarak her yıl daha zorlu projeleri üstlenebilmek amacıyla yeni mühendislik kadroları oluşturuyoruz. Bu sayede mükemmellik ve inovasyon arayışında olan sayısız müşterimize en hızlı ve en etkin şekilde hizmet veriyoruz. Projelerimizi tam zamanında ve en yüksek kalite standartlarında tamamlamak bize büyük bir mutluluk veriyor.

İletişime Geçin

ŞIRKET MISYONU

SAHA olarak misyonumuz, farklı sektör ve endüstrilerde gelişmiş mühendislik hizmetleri sunmaktır. Şirketimiz tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk ilkesine ve en yüksek kalite standartlarına bağlıdır. Üstlendiğimiz her projede müşterilerimize destek sağlamayı ve onlara değer katmayı hedefliyoruz.

İletişime Geçin
bottom of page